Stranierii lui Dinamo, îngroziți de condițiile meteo din România: "În 5 minute am intrat înapoi în casă"""

Portarul dinamovist Jaime Penedo s-a plâns de frigul din România și susține că este pentru prima oară când experimentează astfel de condiții meteo. Dinamoviștii se află în cantonament în Spania, însă primele antrenamente din acest an s-au desfășurat la Săftica. "E prima iarnă din cariera mea. Foarte grea. Prea multa zăpadă, prea mult frig. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor