Schimb de replici între Becali şi unul dintre membrii Adunării Generale din 2003: "Domnul Becali greşeşte""/""Asta e altceva!"""

Viorel Cataramă, unul dintre membrii Adunării Generale din 2003, în cadrul căreia Steaua a ajuns în administrarea lui Gigi Becali, a analizat poziţiile celor două părţi în acest conflict. "Domnul Talpan dă comunicate de presă menite să inducă in eroare opinia publică. Toate presiunile pe care Talpan le face, către CSA, LPF, către Registrul Comerţului sunt incorecte pentru că trebuie să aştepte motivarea hotărârii judecătoreşti. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor