Linia defensivă a Stelei, făcută praf după eşecul cu Qarabag: "Cu Tudorie nu înţelegi nimic! Ce să înţelegi, că nu eşti bun atacant?"""

Basarab Panduru a criticat defensiva Stelei după ce roş-albaştrii au pierdut primul amical al iernii, 0-2 cu Qarabag (detalii AICI).  Panduru a avut o menţiune specială pentru Alexandru Tudorie, atacantul de 20 de ani reprofilat de Reghecampf pe postul de fundaş central. "Nu ai ce război să câştigi cu linia asta. Cu Tudorie nu înţelegi nimic. Ce să pricepi? Că nu eşti bun de atacant, ce să pricepi? Păi, dacă te-a adus de acolo şi te pune tocmai fundaş. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor