AUDIO Au apărut înregistrările ședințelor în care a fost dezafiliată Craiova! » Dragomir, dat de gol! Diferență uriașă față de ce se credea inițial

Într-un pasaj din înregistrarea ședinței Comitetului Executiv din 8 iulie 2011, depusă la dosar de DNA, se poate auzi cum Dragomir este cel care deschide și propune subiectul dezafilierii! Acest lucru infirmă varianta stenogramelor inițiale, în care şeful Ligii părea că îi ia apărarea Universităţii. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor