FOTO Prezentare HOT la Steaua! » Bălașa a îmbrăcat în premieră tricoul roș-albastru, dar Anamaria i-a furat prim-planul ;)

Mihai Bălașa a semnat azi cu Steaua până în 2021. La parafarea contractului a fost prezentă și Anamaria Prodan, mandatată de Gigi Becali să rezolve acest transfer, îmbrăcată într-o ținută sexy. Soția lui Reghecampf a postat imaginea pe facebook. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor