Reacțiile dinamoviștilor după eșecul cu Zurich » "Se simte că Lazăr a plecat"""

Daniel Popa și May Mahlangu au vorbit după înfrângerea lui Dinamo cu Zurich, scor 0-1. Cei doi resimt plecările lui Vali Lazăr și Harlem Gnohere, dar și oboseala acumulată până acum.  "A fost un meci foarte greu, o echipă foarte bună. Noi suntem puțin obosiți, suntem în plin cantonament. Se simte că Lazăr a plecat, Gnohere a fost un marcator, dar trebuie să mergem mai departe. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor