Torje, LIVE pe Facebook cu fanii: "Vin cu Grozav la Dinamo, numai să ne lase să plecăm"" » Despre o ofertă de la Steaua: ""De ce să îmi fie rușine să spun?"""

Gabriel Torje a stat de vorbă preț de aproape 20 de minute cu fanii, pe Facebook. A ținut să le răspundă câtorva care îl chemau la Dinamo. A promis să dea un răspuns sigur în 2-3 zile, atunci când probabil i se va decide soarta.  "Legat de Dinamo, deocamdată nu știu ce se întâmplă. Aștept. Să vedem, mai sunt vreo 8 zile din perioada de transferuri și aștept să vedem ce se întâmplă. Îl iau și pe Gicu cu mine. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor