EXCLUSIV/ULTIMA ORĂ Doi fundași într-o zi! Becali a anunțat pentru GSP.ro: "Au semnat"" » Prima reacție a unuia dintre jucători"

19:00  Bălașa a vorbit în premieră după rezolvarea transferului. "Sunt fericit dacă domnul Becali a spus că s-a înțeles cu cei de la AS Roma. Cu mine n-a avut mult de lucru, pentru că eram convins să vin la Steaua. Singurul lucru care trebuia să se rezolve era între cele două cluburi. Mi-am dorit să joc aici și aștept să plec în cantonament. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor