FOTO Minunea din Antalya! Cu cine s-a întâlnit Reghecampf la amicalul Stelei și cum a reacționat

Mult așteptata întâlnire dintre antrenorul Stelei, Laurențiu Reghecampf, și selecționerul echipei naționale, Christoph Daum, s-a produs în Antalya. Neamțul și secundul Rudi Verkempinck au asistat la meciul câștigat de Steaua în fața celor de la Vardar Skopje, scor 1-0. Cei doi și-au dat mâna și au fost foarte amabili unul cu celălalt. Au vorbit puțin și probabil vor mai purta discuții în perioada următoare. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor