Florentin, acum e de plâns

Florentin, acum e de plâns

Am crezut că acest Dinamo - FCSB va fi mai echilibrat decât cel recent din SuperLigă, câștigat de campioană cu 2-0. Și prima jumătate de oră a meciului confirma aceste așteptări, Dinamo jucând mai bine decât marea rivală, care venise cu mult mai multe rezerve la startul partidei decât cum arăta formula „câinilor”. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor