Andrei Nicolescu anunță măsuri drastice după Dinamo - FCSB: „Așa ceva nu se face, vom avea o discuție”

Andrei Nicolescu anunță măsuri drastice după Dinamo - FCSB: „Așa ceva nu se face, vom avea o discuție”

Dinamo - FCSB 0-4. Andrei Nicolescu, administratorul special de la echipa roș-albă, a fost extrem de nervos din cauza rezultatului, dar și din cauza gestului crainicului, care i-a ironizat pe rivali la pauză. Ștefan Știucă, crainicul lui Dinamo, a spus la pauza meciului „George Becali a operat o schimbare la pauză”, atunci când Tavi Popescu a intrat în locul lui Baeten. Nicolescu a fost extrem de deranjat și a anunțat că îl va băga în ședință pe acesta. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor