Suspendat cu FCSB, Zeljko Kopic a vorbit cu GSP: „Am jucat prost”

Suspendat cu FCSB, Zeljko Kopic a vorbit cu GSP: „Am jucat prost”

Zeljko Kopic, antrenorul de la Dinamo, a oferit câteva impresii pentru GSP, la finalul meciului cu FCSB, scor 0-4. Dinamo a pierdut categoric meciul cu FCSB, din Cupa României, 0-4, deși la pauză tabela arăta 0-0. Zeljko Kopic nu a putut sta pe bancă la derby-ul cu FCSB, din Cupă, după ce a fost eliminat cu Hermannstadt. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor