Cei mai buni jucători de la FCSB, concluzii după 4-0 cu Dinamo: „S-a văzut”

Cei mai buni jucători de la FCSB, concluzii după 4-0 cu Dinamo: „S-a văzut”

Marius Ștefănescu și Alexandru Băluță au oferit primele reacții după jocul excelent reușit în victoria campioanei FCSB cu Dinamo, 4-0 în grupele Cupei României, în care a punctat de două ori. Extrema adusă în vară de la Sepsi pentru 1,3 milioane de euro a spus că se bucură că a reușit să-și treacă numele pe lista marcatorilor, după ce până acum punctase doar de trei ori în tricoul roș-albastru. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor