Dinamo - FCSB 0-6 în zece zile! „Câinii” au încasat-o și mai rău în Cupă, fiind UMILIȚI de rivală după pauză

Dinamo - FCSB 0-6 în zece zile! „Câinii” au încasat-o și mai rău în Cupă, fiind UMILIȚI de rivală după pauză

FCSB s-a impus categoric în fața lui Dinamo, 4-0, în prima etapă din grupele Cupei României. Victoria vine la 10 zile după partida din Superligă, terminată 2-0 pentru campioană. Cronică de George Nistor după Dinamo - FCSB 0-4: Miercurea neagră pentru „câini”! Roș-albaștrii au stins lumina pe Arena Națională Arena Națională într-o zi de miercuri, pe final de octombrie, nu a fost o idee foarte bună pentru mulți dintre bucureșteni, fie și cu Dinamo - FCSB pe afiș. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor