După o scenografie spectaculoasă la start și ironii acide la pauză, la stația de amplificare, dinamoviștii n-au mai suportat umilința în minutul 81

După o scenografie spectaculoasă la start și ironii acide la pauză, la stația de amplificare, dinamoviștii n-au mai suportat umilința în minutul 81

Dinamo - FCSB 0-4, derby-ul din Cupa României Betano, a oferit o atmosferă încinsă, presărată cu mesaje ironice ale galerie dinamoviste pentru rivalii roș-albaștrii și marcată de o scenografie spectaculoasă la începutul meciului # „Câinii” au trecut de la extaz la agonie, plecând acasă cu 10 minute mai devreme, imediat după ce oaspeții au făcut 3-0 prin Marius Ștefănescu, în minutul 81. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor