N-au înțeles ce li s-a întâmplat! Cum i-a surprins fotoreporterul GSP pe Nicolescu și Kopic în lojă, după Dinamo - FCSB 0-4

N-au înțeles ce li s-a întâmplat! Cum i-a surprins fotoreporterul GSP pe Nicolescu și Kopic în lojă, după Dinamo - FCSB 0-4

După 0-2 în campionat, în urmă cu 10 zile, Dinamo a fost din nou învinsă de FCSB, 0-4, în grupele Cupei României. La final, șefii „câinilor” au fost extrem de dezamăgiți. Dinamo a ieșit extrem de șifonată din dubla cu FCSB: 0-6 în 10 zile. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor