Gigi Becali a intrat în direct și a lăudat doi jucători, după Dinamo - FCSB: „Extraordinar! Îi datorăm acest 4-0 lui”

Gigi Becali a intrat în direct și a lăudat doi jucători, după Dinamo - FCSB: „Extraordinar! Îi datorăm acest 4-0 lui”

Dinamo - FCSB 0-4. Gigi Becali, patronul de la FCSB, i-a lăudat pe Alexandru Băluță și pe Marius Ștefănescu după victoria din Cupa României Betano. De asemenea, Becali a precizat că Olaru, Florin Tănase și Adrian Șut nu intrau în planurile lui pentru echipa de start, dar că aceștia i-au transmis lui Pintilii că vor să joace. Gigi Becali, laude pentru Băluță și Ștefănescu după Dinamo - FCSB 0-4 „Ștefănescu mi-a plăcut, normal. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor