Suspendat pentru meciul cu FCSB, Kopic a vorbit la cald pentru GSP: „Am jucat prost”

Suspendat pentru meciul cu FCSB, Kopic a vorbit la cald pentru GSP: „Am jucat prost”

Zeljko Kopic, antrenorul de la Dinamo, a vorbit pentru GSP la finalul meciului cu FCSB, scor 0-4. Dinamo a pierdut meciul cu FCSB, din Cupa României cu scorul de 0-4. Scorul la pauză a fost 0-0. Zeljko Kopic a avut o ieșire nervoasă în prima repriză a meciului de la Hermannstadt, câștigat de „câini” cu 2-0. Tehnicianul a fost eliminat și nu a putut sta pe bancă la derby-ul cu FCSB, din Cupă. Antrenorul celor de la Dinamo a primit două etape suspendare după acea ieșire. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor