Denis Alibec a marcat primul gol la FCSB în acest sezon: „Nu mai contează cât joc”

Denis Alibec a marcat primul gol la FCSB în acest sezon: „Nu mai contează cât joc”

FCSB s-a impus contra celor de la Gloria Bistrița, scor 3-1, în prima partidă din grupele Cupei României Betano. Campioana României s-a impus grație reușitelor semnate de Denis Alibec (penalty, minutul 26) și Mamadou Thiam, ambele în prima repriză, în timp ce Alexandru Stoian a închis tabela în prelungirile partidei. Pentru gazde, Emmanuel Mensah a punctat de la 11 metri. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor