„Ar trebui să fie interzis!” » Andrei Nicolescu a răbufnit în direct: „Ce rost mai are dacă găsești o portiță să trișezi?!”

„Ar trebui să fie interzis!” » Andrei Nicolescu a răbufnit în direct: „Ce rost mai are dacă găsești o portiță să trișezi?!”

Andrei Nicolescu, președintele lui Dinamo, i-a dat dreptate tehnicianului Zeljko Kopic, care a fost un car de nervi la victoria obținută în Cupa României, scor 3-1, cu CS Dinamo. Croatul a avut un discurs vehement la adresa atacantului Stipe Perica pentru lipsa de concentrare. De asemenea, Nicolescu a declarat că nu este de acord ca echipele gazdă pe foaie să joace pe terenul adversarei din meciul direct. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor