A făcut spectacol la Universitatea Craiova, iar acum și-a anunțat retragerea la 33 de ani: „A adus magia în Cetatea Băniei”

A făcut spectacol la Universitatea Craiova, iar acum și-a anunțat retragerea la 33 de ani: „A adus magia în Cetatea Băniei”

Brazilianul Gustavo Vagenin, fostul jucător al Universității Craiova, și-a anunțat retragerea din fotbal la vârsta de 33 de ani. Rămas liber de contract după despărțirea de Gol Gohar, din campionatul Iranului, atacantul brazilian a decis să-și „agațe ghetele în cui”. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor