Vasile Miriuță, prima reacție după înfrângerea de la Craiova: „Mi-am felicitat băieții, s-au simțit fotbaliști!”

Vasile Miriuță, prima reacție după înfrângerea de la Craiova: „Mi-am felicitat băieții, s-au simțit fotbaliști!”

Universitatea Craiova a avut emoții serioase în debutul din grupele Cupei României, fiind condusă la pauză de formația de Liga a 3-a, Sănătatea Cluj, însă oltenii au revenit spectaculos și s-au impus cu 4-1, pe „Ion Oblemenco”. Momentul inedit al serii a fost oferit de clujeni: patronul și președintele clubului, Aurelian Ghișa, a intrat pe teren la vârsta de 61 de ani. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor