FCSB tremură la Bistrița, însă pleacă cu toate punctele din Ardeal » Miculescu a părăsit terenul în ambulanță

FCSB tremură la Bistrița, însă pleacă cu toate punctele din Ardeal » Miculescu a părăsit terenul în ambulanță

În prima partidă din grupele Cupei României, FCSB s-a impus contra celor de la Gloria Bistrița, scor 3-1. Denis Alibec, de la punctul cu var, Mamadou Thiam și Alexandru Stoian, în prelungiri, au semnat reușitele campioanei, în timp ce Emmanuel Mensah, tot de la 11 metri, a punctat pentru formația lui Nicolae Grigore. FCSB, succes normal în treaptă inferioară Gloria Bistrița - FCSB, prima partidă în nocturnă pe „Jean Pădureanu” după mai bine de 12 ani. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor