Elias Charalambous, după victoria din Cupă: „Lipsă de concentrare, trebuia să închidem mai devreme jocul”

Elias Charalambous, după victoria din Cupă: „Lipsă de concentrare, trebuia să închidem mai devreme jocul”

Campioana României, FCSB, a debutat cu dreptul în grupele Cupei României Betano, după o victorie cu 3-1 în deplasarea de la Gloria Bistrița. Golurile formației roș-albastre au fost reușite de Denis Alibec (26', din penalty), Mamadou Thiam (45') și Alexandru Stoian (90'), în timp ce pentru gazde a înscris Emmanuel Mensah (79'), tot de la punctul cu var. Roș-albaștrii au dominat prima repriză și au intrat la vestiare cu 2-0, însă gazdele au avut șansa de a reveni în meci. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor