Victor Angelescu a făcut spectacol într-un amical: „Mai ușor că îi rupeți iar mâna” / „Am vrut să dau gol”

Victor Angelescu a făcut spectacol într-un amical: „Mai ușor că îi rupeți iar mâna” / „Am vrut să dau gol”

În prefața debutului din Cupa României, când Rapid întâlnește joi pe ACS Dumbrăvița, la baza Coresi a avut loc un altfel de meci. Unul amical, prietenesc, între o echipă a giuleștenilor și o formație de puști de 13-19 ani de la Asociația SOS Satele Copiilor. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor