Nicolae Grigore acuză: „FCSB nu avea nevoie de ajutorul arbitrajului! Ofsaid de un metru și jumătate”

Nicolae Grigore acuză: „FCSB nu avea nevoie de ajutorul arbitrajului! Ofsaid de un metru și jumătate”

Nicolae Grigore, 42 de ani, antrenorul Gloriei Bistrița, a comentat înfrângerea cu FCSB, 1-3 în grupa B din Cupa României Betano. Gloria venea după rezultate pozitive, 3-1 cu Chindia și 1-1 cu Sepsi OSK, iar în această seară a primit vizita campioanei pe un stadion plin, cu circa 6.000 de oameni în tribunele arenei „Jean Pădureanu”. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor