Daniel Niculae acuză o fază de arbitraj din Petrolul - Rapid: „Oricine poate greși, dar e deja prea mult!”

Daniel Niculae acuză o fază de arbitraj din Petrolul - Rapid: „Oricine poate greși, dar e deja prea mult!”

Daniel Niculae, președintele Rapidului, consideră că formația giuleșteană a fost dezavantajată de arbitraj la derby-ul cu Petrolul, disputat vineri seară și încheiat la egalitate, scor 0-0.  Rapid a jucat în inferioritate din minutul 6 al meciului de pe arena „Ilie Oană”, după eliminarea lui Andrei Borza. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor