Suporterii lui Poli Iași au mers la spital și au donat sute de pachete copiilor aflați în suferință

Suporterii lui Poli Iași au mers la spital și au donat sute de pachete copiilor aflați în suferință

Suporterii lui Poli Iași au luat o decizie importantă. În semn de protest, Peluza Nord nu-și mai face apariția, deocamdată, la meciurile echipei din Copou. Însă, la fel ca în ultimii ani, a continuat tradiția acțiunilor caritabile în preajma Crăciunului. Pentru al treisprezecelea an consecutiv, ultrașii ieșeni s-au mobilizat și au realizat o strângere de fonduri pentru ajutorarea copiilor internați la Spitalul Sfânta Maria din Iași. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor