Antrenorul care l-a sfidat pe Becali: „Făcea mereu invers față de ce zicea Gigi. Poate nu avea semnal”

Antrenorul care l-a sfidat pe Becali: „Făcea mereu invers față de ce zicea Gigi. Poate nu avea semnal”

Giedrius Arlauskis, fostul portar de la FCSB, a oferit detalii din vestiarul roș-albaștrilor din sezonul 2014/2015. Lituanianul retras în acest an din fotbal a jucat doar un an la FCSB, în care a câștigat și titlul, ultimul al roș-albaștrilor, în 2015. Atunci, antrenor era Costel Gâlcă, cel care nu l-a ascultat pe patronul Gigi Becali și a plecat deși a făcut tripla Liga 1 - Cupa României - Cupa Ligii. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor