Hagi s-a enervat și vede o conspirație împotriva Farului: „Arbitrii știu” + Larie acuză o încălcare gravă a regulamentului

Hagi s-a enervat și vede o conspirație împotriva Farului: „Arbitrii știu” + Larie acuză o încălcare gravă a regulamentului

Gică Hagi, managerul Farului, a comentat remiza echipei sale cu UTA, scor 0-0. Hagi s-a enervat din cauza arbitrajului lui Iulian Călin. A acuzat un penalty cerut de elevii lui în prima repriză, apoi a tunat pentru decizia de a-i da cartonaș galben lui Larie.  Căpitanul Farului a sărit în spatele lui Cooper la mijlocul terenul și l-a atins cu mâna pe cap, iar „centralul” i-a dat galben. Fundașul central va fi suspendat cu Rapid, din cauza cumului de cartonașe galbene. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor