Ultrași cu inimă mare » Suporterii echipei din Liga 1 au mers la spital și au donat sute de pachete copiilor aflați în suferință

Ultrași cu inimă mare » Suporterii echipei din Liga 1 au mers la spital și au donat sute de pachete copiilor aflați în suferință

Mișcare remarcabilă a suporterilor lui Poli Iași: în semn de protest, Peluza Nord nu-și mai face apariția deocamdată la meciurile echipei din Copou, dar, așa cum a obișnuit în ultimii ani, a continuat tradiția acțiunilor caritabile înfăptuite în preajma Crăciunului. Pentru al treisprezecelea an consecutiv, ultrașii ieșeni s-au mobilizat și au realizat o strângere de fonduri pentru ajutorarea copiilor internați la Spitalul Sfânta Maria din Iași. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor