Un oficial din Liga 1, dezvăluiri despre situația echipei: "În iarnă pierdem jucători, poate retrogradăm"""

Daniel Stanciu, directorul departamentului sport al celor de la ASA Târgu Mureș, a dezvăluit că echipa nu se va retrage din campionat, în ciuda problemelor financiare. "Nu știu cine a anunțat așa ceva. Nu se pune problema. Nu e nimic adevărat. Nu se pune problema. În iarnă pierdem jucători, poate retrogradăm, dar în niciun caz nu ne retragem. Să fie clar. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor