Catalanii nu-și revin după remiza din El Clasico: "E o dezamăgire uriașă pentru noi toți. Am dominat meciul"""

Barcelona și Real Madrid au remizat în El Clasico, 1-1, după ce catalanii au condus până-n minutul 90, când Sergio Ramos a egalat cu o lovitură de cap. Luis Enrique, antrenorul catalanilor, s-a arătat dezamăgit de rezultatul de azi și spune că echipa sa trebuia să câștige, ținând cont de ocaziile avute. "Am avut controlul partidei, am reușit bine tranziția. Am pus în pericol un adversar bun. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor