Gică Popescu, vizită în vestiarul Barcelonei înainte de El Clasico » Ce i-a transmis lui Luis Enrique

Gică Popescu a vizitat astăzi vestiarul Barcelonei, înainte de duelul de foc pe care catalanii îl dispută mâine contra lui Real Madrid și s-a reîntâlnit cu fostul său coleg de echipă, Luis Enrique. Fostul fundaș al Generației de Aur a discutat cu actualul antrenor al catalanilor, i-a urat succes acestuia la partida de mâine și a publicat pe Facebook o fotografie alături de Luis Enrique. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor