Grigoraș se teme de meciul cu Steaua și acuză lipsa de prospețime: "Încercăm să apelăm la profesionalismul jucătorilor"""

Petre Grigoraș s-a declarat mulțumit de rezultatul de egalitate, 1-1 cu FC Voluntari, însă acuză lipsa de prospețime a echipei sale și spune că se așteaptă la un meci dificil în etapa viitoare cu Steaua. "Astăzi s-a simțit lipsa de prospețime pentru că am jucat duminică, ei au făcut-o sâmbătă. Am venit și n-am reușit să ne recuperăm. Ambele echipe au fost preocupate de fotbal. Am avut și problemele pe care le-am avut. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor