GALERIE FOTO Start INCENDIAR în Dinamo - Steaua » Penalty-ul din secunda 9 care a aprins derby-ul

Steaua a deschis scorul în fața lui Dinamo, printr-un penalty transformat de Boldrin. În secunda 8 a partidei, portarul Penedo l-a busculat pe De Amorim, iar Hațegan, fără să ezite, a indicat punctul cu var o secundă mai târziu Au urmat minute în care partida a fost oprită, din cauza unor torțe aruncate în teren de fanii dinamoviști. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor