Hagi: "Vrem să ajungem cât mai sus"" » Unul dintre fotbaliștii lui: ""Nu ne batem la titlu"""

Antrenorul Viitorului a analizat prestația jucătorilor săi din meciul câștigat cu CSM Poli Iași, scor 1-0. "Am întâlnit un adversar cu experiență, care a stat bine în teren, a fost greu să-i desfacem.  Golul a venit târziu, dar sunt fericit de evoluția jucătorilor mei. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor