Dinamo răspunde în cazul lui Rotariu: "Ar trebui să dea dovadă de bărbăţie şi să spună dacă are nemulţumiri"""

Ionel Dănciulescu a comentat afirmaţiile făcute de Iosif Rotariu legate de situaţia lui Dorin Rotariu la Dinamo şi susţine că jucătorul a beneficiat de susţinerea conducerii din Ştefan cel Mare (detalii AICI).  "Nu înţeleg de ce spune că nu a avut susţinere din partea conducerii. Eu şi toţi oamenii din conducere avem încredere în el şi l-am susţinut. Eu nu pot să fac politica oamenilor care vin la stadion. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor