Steliștii așteaptă salvarea de la Alibec: "Avem nevoie de el, nu jucăm nimic!"""

Mihai Pintilii a recunoscut la finalul meciului cu FC Botoșani (0-0) că evoluțiile Stelei nu au fost la nivelul așteptărilor în ultima vreme și susține că așteaptă sosirea lui Denis Alibec de la Astra. "Nu trecem printr-o perioadă bună, jocul nu multumește pe nimeni, nici pe noi, nici pe Mister, nici publicul, pe nimeni. Dacă ați veni la antrenamente și ați vedea ce execuții avem și ce goluri dăm... dar în timpul meciului nu marcăm. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor