Gigi Becali nu pune prea mare preț pe meciul cu "doar Dinamo"": ""Nu e mare lucru, dar pentru victoria cu Villarreal ne aduce 400.000 de euro"""

Gigi Becali nu s-a declarat foarte interesat de derby-ul cu Dinamo de miercuri și susține că o calificare în primăvara europeană ar fi mult mai importantă. "Amorim, Boldrin și Popa sunt ucigașii care sunt păstrați pentru «doar Dinamo». Doar pentru Dinamo sunt păstrați. O să vadă ei. Mi-aș dori mai mult s-o bat pe Villarreal. Cu Dinamo ce? E doar un meci, oricum se înjumătățesc punctele. Mare lucru nu e. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor