Becali și Reghe au pus tunurile pe un fotbalist stelist: "Nu am văzut jucător atât de slab!"" » Edi Iordănescu, o variantă pentru Steaua?"

Gigi Becali a fost foarte nemulțumit de evoluția lui Alexandru Tudorie în meciul cu FC Botoșani (0-0) și susține că Steaua are un om în minus în momentul în care atacantul de 21 de ani este în teren. "Când joacă Steaua, se joacă numai la o poartă. Noi evoluăm cu un om în minus pentru că suntem obligați să jucăm cu Tudorie. Jucător atât de slab nu am văzut"", a declarat Becali la finalul meciului cu moldovenii. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor