Reghecampf, foarte nemulțumit după jocul cu Botoșani: "Am avut aceste meciuri în mână, trebuia să le câștigăm!"""

Laurențiu Reghecampf este nemulțumit de faptul că fotbaliștii săi ratează foarte multe ocazii de a marca și susține că Steaua ar fi trebuit să câștige partidele cu Botoșani (0-0) și Chiajna (0-1). "Sunt foarte supărat, nu supărat. Am avut ocazii clare de a marca și nu am reușit să marcăm nici din doi metri. Când ai asemenea ocazii, trebuie să marchezi. Am încercat să dăm azi posibilitatea unor jucători să demonstreze că merită să joace. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor