Andone, întrebat în direct la Tribuna 0: "De ce nu vă daţi demisia?!"" » Răspunsul tehnicianul dinamovist"

Ioan Andone a fost invitat la emisiunea "Tribuna 0"", moderată de Ovidiu Ioaniţoaia la Europa FM, iar unul dintre suporterii intraţi în direct l-a întrebat pe antrenorul dinamovist de ce nu îşi dă demisia. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor