Atacantul dorit de Becali uimește pe toată lumea: "Fac față fără probleme la Steaua. Eu, Ibra și Aguero suntem cei mai buni din Europa"""

Adrian Petre (18 ani) e cel mai în formă atacant din Liga a doua, fiind principalul marcator al UTA-ei. Puștiul spune că ar face față fără probleme la Steaua și se include pe lista celor mai buni atacanți din Europa.  "Am un sezon foarte bun, eu nu sunt vreun tip emotiv și nu mă inhibă dacă se speculează că sunt dorit de echipe mari. La UTA nu am presiune, pentru că antrenorul nu prea are cine să bage în locul meu. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor