VIDEO Viitorul - CSM Poli Iași 1-0 » Echipa lui Hagi se apropie la un punct de Steaua

Viitorul a câștigat cel de-al doilea meci al etapei a 18-a din Liga 1, după ce s-a impus la limită în meciul de pe teren propriu cu CSM Poli Iași, 1-0.  Prima repriză a fost una anostă, fazele de poartă lipsind cu desăvârșire de la ambele porți.  Viitorul a ieșit la joc în repriza doua, punând din ce în ce mai multă presiune pe apărarea ieșenilor. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor