Balint lovește din nou în duelul de la distanță cu Reghe: "Nu trebuie să fii specialist ca să-ți dai seama de asta"""

Gabi Balint i-a răspuns în această seară lui Laurențiu Reghecampf, după ce antrenorul Stelei l-a acuzat pe Balint că îi critică prea drastic echipa după fiecare meci.  "Vreau să văd faze lucrate în meci, nu la antrenamente. Nu înțeleg de ce Reghe o ia personal, pentru că eu nu am absolut nimic cu el. Eu pur și simplu fac o analiză. Nu trebuie să fiu un mare antrenor și nu mă consider un mare antrenor. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor