Un ex-antrenor dinamovist foarte iubit cere și o echipă pe măsura galeriei "câinilor"": ""Nu am alte cuvinte, doar «extraordinar». Te iubesc!"""

Fostul antrenor dinamovist Dario Bonetti, care a câștigat ultimele două trofee cu echipa roș-albilor, Cupa și Supercupa în 2012, a fost extrem de impresionat de prestația fanilor dinamoviști în Derby de România. "Acești băieți sunt inima unei galerii extraordinare, una dintre cele mai tari din Europa. Gândiți-vă dacă s-ar face și o echipă mare și competitivă în Europa... Nu am alte cuvinte... doar EXTRAORDINAR. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor