Denis Alibec s-a resemnat: "Suntem ai nimănui! La meciurile noastre e atmosferă de Divizia B"" » Gândul îi rămâne la Steaua"

Denis Alibec a marcat un gol superb împotriva lui CFR Cluj, însă Astra a pierdut, scor 1-2. Atacantul campioanei României s-a resemnat și spune că echipa sa a pierdut orice șansă de a intra în play-off. "Asta a fost ultima șansă a noastră de a prinde play-off-ul. Ne pare rău că n-am câștigat. Noi așa facem mereu. Dăm gol și în următoarea fază luăm imediat gol. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor