Un fost jucător al lui Anderlecht i-a găsit înlocuitor lui Stanciu: "Dacă Trezeguet avea șansele lui Stanciu, acum era departe"""

Fostul portar al lui Anderlecht s-a declarat nemulțumit de faptul că lui Nicușor Stanciu i s-au acordat atât de multe șanse, în timp ce jucătorii din academia clublui sunt împrumutați. "Trezeguet a arătat la Mouscron că are potențialul de a juca la Anderlecht. Este într-o creștere continuă. Dacă ar fi avut șansele pe care le-a avut Stanciu, acum ar fi într-un loc cu totul diferit"", a precizat Wim De Coninck, citat de kingut.com. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor