Și Andone a văzut penalty-ul la Adi Popa » Mesajul pe care i l-a transmis lui Negoiță

Ioan Andone a recunoscut că Steliano Filip l-a faultat pe Adi Popa în careu la o fază la care Ovidiu Hațegan nu a dictat penalty, în derby-ul de miercuri, câștigat de Dinamo în fața Stelei cu 3-1. "În primele 20 de minute nu am contat. Penalty-ul lui Penedo a fost o greșeală colectivă. Nici Penedo nu avea ce căuta ieșit din poartă. Noi ne-am pregătit să dăm primul gol și a trebuit să schimb strategia. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor